R Carlborg
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUDOLF CARLBORG (1892-1963): (4) "Hos sibyllan", "Namnsdagskalset", "Duetten", "Konfirmationen", signerade och daterade R Carlborg 1943/1949. 1 st odaterad samt 1 st osignerad, gouache, vardera ca 34x31 cm
665693
2019-07-31