R Carlborg

R Carlborg
R Carlborg
R Carlborg
R Carlborg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): (4) "Hos sibyllan", "Namnsdagskalset", "Duetten", "Konfirmationen", signerade och daterade R Carlborg 1943/1949. 1 st odaterad samt 1 st osignerad, gouache, vardera ca 34x31 cm

665693

2019-07-31