Bruno Ehrs fotografi

Bruno Ehrs fotografi
Bruno Ehrs fotografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO EHRS (1954), Utan titel, signerad samt daterad 1999 a tergo, silvergelatinfotografi, ca 29x23 cm

665698

2019-07-31