Toalettskåp

Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp
Toalettskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOALETTESKÅP för båt, 1930-tal, stomme i mahognyfanér, med sits i porslin,spegel, zinklåda, hyllor och fack, höjd ca 177, bredd 43 samt djup 31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, möjligen ej komplett

665711

2019-07-31