Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSKAR KOKOSCHKA (Österrike, 1886-1980), självporträtt, signerad och daterad i trycket samt handsignerad O Kokoschka, numrerad 122/200, bladmått ca 76x56 cm
Reva, fuktskada
665741
2019-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här