Oskar Kokoschka litografi

Oskar Kokoschka litografi
Oskar Kokoschka litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR KOKOSCHKA (Österrike, 1886-1980), självporträtt, signerad och daterad i trycket samt handsignerad O Kokoschka, numrerad 122/200, bladmått ca 76x56 cm

Reva, fuktskada

665741

2019-07-31