Erlin Ärlingsson akvarell

Erlin Ärlingsson akvarell
Erlin Ärlingsson akvarell
Erlin Ärlingsson akvarell
Erlin Ärlingsson akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Sillegårdens båtstad vid Fryken", signerad EÄ, akvarell samt blyerts, ca 23x30 cm

665747

2019-07-31