Bålskål slipat glas
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BÅLSKÅL med lock, slipat glas, 1900-tal, Polen, höjd 30 cm
Kuntoraportti
Mynning och lock med mindre kantnagg
665754
Päivämäärä:
2019-08-01