Bålskål slipat glas

Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas
Bålskål slipat glas

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BÅLSKÅL med lock, slipat glas, 1900-tal, Polen, höjd 30 cm

Kuntoraportti

Mynning och lock med mindre kantnagg

665754

Päivämäärä:

2019-08-01