Dekorativ gjutform 1800-tal

Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal
Dekorativ gjutform 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GJUTFORM, gips samt massa, 1800-talets slut, motiv med frukter, diameter 35,5 cm, med upphängningsanordning

Smärre nagg

665764

2019-08-01