Royal Dux figuriner
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYAL DUX, (2) figuriner, herre och dam i rokokokläder, bemålat och glaserat porslin, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta samt stämplade Royal Dux Czechoslovakia, höjd 21 - 22 cm
Smärre bruksspår
665767
2019-08-16