Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KORKSKRUVAR, 2 st, 1900-talets början, en i brons i form av mansfigur höjd 14, en i brons och ben, England, höjd 19 cm
Zustandsbeschreibung
Borst saknas på den ena, slitage
665769
2019-08-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner