Korkskruvar omkring 1900

Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900
Korkskruvar omkring 1900

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KORKSKRUVAR, 2 st, 1900-talets början, en i brons i form av mansfigur höjd 14, en i brons och ben, England, höjd 19 cm

Zustandsbeschreibung

Borst saknas på den ena, slitage

665769

2019-08-01