Tillbaka till katalog
Tidena armbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
Beskrivning
TIDÉNA, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 477644, fixoflexarmband i gulddoublé, diameter 26 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
665774
Datum:
2019-08-03