Skåp nyklassicism

Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism
Skåp nyklassicism

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, nyklassicism, 1700-talets slut, England, massiv honduras-mahogny, dekor med intarsia, 2 dörrpar fanérade med pyramidmahogny med bakomliggande hyllplan samt facklådor, 2-delat, höjd ca 220, 57x120 cm

Bruksslitage, renoverad och senare kompleterad

665775

2019-08-01