Gustaf Carlström oljemålning
Valmis
2019-08-01
665793
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka vid skogsbryn, signerad Gustaf Carlström, olja på duk, ca 78x62 cm
Enstaka färgbortfall