Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981), efter, offset litografi, utställningsposter för Moderna Museet, 1982, bladstrl 100x70 cm
.
Har varit rullad, slitage, veck.
665795
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här