Olle Baertling, efter

Olle Baertling, efter
Olle Baertling, efter

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981), efter, offset litografi, utställningsposter för Moderna Museet, 1982, bladstrl 100x70 cm
.

Har varit rullad, slitage, veck.

665795

2019-10-16