Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Vy över Skeppsholmen från Gamla Stan, signerad Stig Claesson, daterad -80 och numrerad HCII/X, färglitografi, bildstorlek ca 39x55 cm

Ej examinerad ur ramen

665805

2019-08-01