Cadovius & Fjeldsøe Mygge matbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POUL CADOVIUS & SUSANNE FJELDSØE, ´´Mygge´´ matbord, 1970-tal, Cado, Danmark, trumpetunderrede och kantlist i polerad aluminium, mönstrad skiva i akrylemalj, brickmärkt, höjd ca 69 cm, diameter ca 138 cm
Bruksslitage
665811
2019-08-05