Däckstolar

Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar

Klubbat för:

5 000 SEK

2 500 SEK

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets slut, stomme i teak, med beslag i mässing, bägge med fotpallar, fällbara, brickmärkta "Exclusive", sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage, blekta

665813

2019-08-01