Klubbat för:
5 000 SEK
2 500 SEK
DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets slut, stomme i teak, med beslag i mässing, bägge med fotpallar, fällbara, brickmärkta "Exclusive", sitthöjd ca 34 cm
Bruksslitage, blekta
665813
2019-08-01