Smurfarna samlarfigurer

Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer
Smurfarna samlarfigurer

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SAMLARFIGURER, "Smurfarna", 1970-80-tal, Schleich, Västtyskland, 52 dlr, föreställande figurer ur Pierre "Peyo Cullifords seriealbum, däribland Gammelsmurf, Gargamel, samt. Swoof, medföljer gör även 1 "smurfhus", samliga i bemålat gummi, höjd ca 5 cm

Varierande slitage, vissa figuriner utan tillhörande accessoarer, färgskav förekommer

665816

2019-08-05