Smurfarna samlarfigurer
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SAMLARFIGURER, "Smurfarna", 1970-80-tal, Schleich, Västtyskland, 52 dlr, föreställande figurer ur Pierre "Peyo Cullifords seriealbum, däribland Gammelsmurf, Gargamel, samt. Swoof, medföljer gör även 1 "smurfhus", samliga i bemålat gummi, höjd ca 5 cm
Varierande slitage, vissa figuriner utan tillhörande accessoarer, färgskav förekommer
665816
2019-08-05