Urnor 1 par
Valmis
2019-08-03
665821
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
URNOR, 1 par, lergods, Kina, 1900-tal, dekor med drakar, höjd 66 cm
Nagg