Urnor 1 par

Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par
Urnor 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, lergods, Kina, 1900-tal, dekor med drakar, höjd 66 cm

Nagg

665821

2019-08-03