Disney samlarfigurer
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMLARFIGURER, "Ducktales" samt. "Chip & Dale Rescue Rangers", 1980-tal, Bully, Västtyskland, 10 st, föreställande bl.a Knattarna, Björnligan och Farbror Joakim, samtliga i bemålat gummi, höjd ca 5-10 cm
Varierande slitage, färgskav
665822
2019-08-05