Yrjö Kukkapuro fåtölj

Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj
Yrjö Kukkapuro fåtölj

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, fåtölj, 2000-tal, Avarte, Finland, stomme i kromat stålrör, armstöd med svart polyuretan, klädda i svart manchester, höjd ca 38 cm

Bruksslitage, märken, repor

665823

2019-08-05