Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASK, med lock, 2 st, DOSOR, 3 st, 1900-tal, emalj och porslin, varav en med sévresliknande märke, längd ca 7-10 cm
Asken "hemmamålad", signerad och daterad Eva Hedlund 1977
665849
2019-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här