Ask dosor 1900-tal

Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal
Ask dosor 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ASK, med lock, 2 st, DOSOR, 3 st, 1900-tal, emalj och porslin, varav en med sévresliknande märke, längd ca 7-10 cm

Kuntoraportti

Asken "hemmamålad", signerad och daterad Eva Hedlund 1977

665849

Päivämäärä:

2019-08-03