Evert Taube färglitografi

Evert Taube färglitografi
Evert Taube färglitografi
Evert Taube färglitografi
Evert Taube färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Morgon i Ligurien, signerad Evert Taube, färglitografi, bildytan ca 40x49 cm

665860

2019-08-01