Jack Grafström oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Abstrakt bild, signerad Jack Grafström, olja på duk, 92x73 cm
Kuntoraportti
665862
Päivämäärä:
2019-08-02