Karaff samt vinglas
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARAFF samt VINGLAS, 6 st., 1900-talets mitt, sannolikt Böhmen, klar glasmassa, överfång i blått med slipad dekor, karaffens höjd ca 35 cm
Ytsmuts, smärre slitage, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
665865
2019-08-05