Karaff samt vinglas

Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas
Karaff samt vinglas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFF samt VINGLAS, 6 st., 1900-talets mitt, sannolikt Böhmen, klar glasmassa, överfång i blått med slipad dekor, karaffens höjd ca 35 cm

Ytsmuts, smärre slitage, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

665865

2019-08-05