Harald Lyth färglitografi
2019-08-01
665871
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, samt numrerad 81/150, färglitografi, 70x50 cm