Förrättsbestick silver

Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver
Förrättsbestick silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖRRÄTTSBESTICK, 24 st, handtag i silver, knivblad i förgylld metall, franska stämplar

Mindre bucklor på hantag

665874

2019-08-03