Byrå omkring 1900
2019-08-02
665876
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, fanérad i mahogny, beslag i mässing, marmorerad skiva, höjd ca 80, 119x54 cm
En nyckelbussning och nyckel saknas, slitage, ytskador