Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 110, 119x61 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, färgbortfall, foliering med skador
665877
2019-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här