Spegelbyrå 1900-talets början

Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början
Spegelbyrå 1900-talets början

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 110, 119x61 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, färgbortfall, foliering med skador

665877

2019-08-02