Sekretär sengustaviansk stil

Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, bronserade beslag, profilerad stenskiva, höjd ca 124, 94x50 cm

Nyckel saknas, listdelar saknas, enstaka listdelar medföljer, skiva med repor, ytskador

665882

2019-08-01