Sekretär sengustaviansk stil
Valmis
2019-08-01
665882
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, bronserade beslag, profilerad stenskiva, höjd ca 124, 94x50 cm
Nyckel saknas, listdelar saknas, enstaka listdelar medföljer, skiva med repor, ytskador