Byrå rokoko 1700-tal
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, bemålad, bukformad, beslag i brons, originallås, konturerad och profilerad skiva i sten, höjd ca 81, 59x122 cm, nyckel medföljer
Senare bemålad stomme utan underliggande fanér, senare skiva, smärre slitage, senare skruvar/montage av lås
665887
2019-08-02