Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSBORD, 1950/60-tal, IKEA, delvis bemålat, hjulförsett, höjd ca 58 samt 80x50 cm
Lite löst i fogarna , slitage
665888
2019-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här