Sven Larssoon
Valmis
2019-08-06
665914
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SVEN LARSSON, bänk med separat hurts, 1970-tal, furu, höjd ca 36 100x41 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage