Läsbord

Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord
Läsbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSBORD, 1960/70-tal, brickmärkt Carters LTD, höj och sänkbar samt ställbar i vinkel höjd (som lägst) ca 69 samt 60x40 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage

665922

2019-08-01