Supkoppar silver

Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC LÖFMAN (1925-1994): Supkoppar, 6 st., silver, MEMA, 1900-talets slut, höjd ca 13 cm, vikt ca 320 g

Smärre slitage

665927

2019-08-01