Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC LÖFMAN (1925-1994): Supkoppar, 6 st., silver, MEMA, 1900-talets slut, höjd ca 13 cm, vikt ca 320 g
Smärre slitage
665927
2019-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här