Martin Emond
2019-08-02
665950
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARTIN EMOND (1895-1965): patrullen, signerad Martin Emond, olja på pannå, 122 x 90 cm