Carl-Harry Stålhane skålfat Rörstrand

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, skålfat, Rörstrand, stengods, glaserat i brun harpälsglasyr , signerad CHS, höjd ca 9, diameter 30 cm

Repor, smärre glasyrdefekter

665955

2019-08-02