Lisa Larson bronsskulptur Myran
Valmis
2019-08-03
665961
| Korkein tarjous | 24 000 SEK |
| Arviointi | 25 000 SEK |
LISA LARSON (född 1931), "Myran", brons, signerad Lisa Larson, numrerad No 765, höjd ca 11 cm, broschyr medföljer