Lisa Larson bronsskulptur Myran

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), "Myran", brons, signerad Lisa Larson, numrerad No 765, höjd ca 11 cm, broschyr medföljer

665961

2019-08-03