Emil Åberg oljemålning

Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): "Vila vid denna källa", signerad och daterad E Åberg 25, olja på pannå, 49x68 cm

665964

2019-08-03