Layered ´´Garner´´ fåtölj

Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj
Layered ´´Garner´´ fåtölj

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAYERED, "Garner", fåtölj, 2000-tal, blå och vitt klädsel, svartlackerade ben, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

665972

2019-08-03