Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CORNELIS POELENBURGH, hans krets: Diana med nymf vilande efter jakten, olja på parketterad pannå, ca 37x49 cm
Retuscher, slitage
665978
2019-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här