Royal Copenhagen Blå Blomst
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 29+1 dlr, delar av kaffeservis, "Blå Blomst", bestående av: 9 koppar nr 1549a, 6 koppar nr 1870, 2 kakfat nr 1532, 9 assietter nr 1645, 1 mindre fat 1599, 1 sockerskål nr 1870, 1 mjölkkanna nr 1538
Smärre bruksslitage, en kopp med liten nagg (medföljer) sockerskål samt mjölkkanna andrahandssortering
665986
2019-08-06