Royal Copenhagen Blå Blomst

Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst
Royal Copenhagen Blå Blomst

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 29+1 dlr, delar av kaffeservis, "Blå Blomst", bestående av: 9 koppar nr 1549a, 6 koppar nr 1870, 2 kakfat nr 1532, 9 assietter nr 1645, 1 mindre fat 1599, 1 sockerskål nr 1870, 1 mjölkkanna nr 1538

Smärre bruksslitage, en kopp med liten nagg (medföljer) sockerskål samt mjölkkanna andrahandssortering

665986

2019-08-06