Soffbord Butlers Tray

Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, s k Butlers Tray, betsad mahogny, oval avtagbar skiva med klaffar med urfrästa handtag, gångjärn i mässing, 1900-talets slut, höjd ca 47, 120 x 90 cm

Bruksslitage, märken och repor

665988

2019-08-03