Soffbord Butlers Tray
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, s k Butlers Tray, betsad mahogny, oval avtagbar skiva med klaffar med urfrästa handtag, gångjärn i mässing, 1900-talets slut, höjd ca 47, 120 x 90 cm
Bruksslitage, märken och repor
665988
2019-08-03