Osmanskt silver

Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver
Osmanskt silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSMANSKT SILVER, förgyllt, 1800/1900-tal,i form av fat med lock samt bägare, allt i etui, koppens höjd ca 6 cm, vikt ca 76

Bruks och åldersrelaterat slitage

665994

2019-08-03